Regulamin Forum

Zasady Forum FCKP

Temat ten został stworzony dla osób, które posiadają lub chcą kupić fiata coupe. Dzięki zasadom na jakich się opieramy możemy utrzymać porządek na forum, a zarazem komfort z jego użytkowania. Jeżeli zapoznasz się dokładnie z naszymi zasadami i zaakceptujesz je możesz być pewien pełnego równouprawnienia z naszej strony czyli paczki fajnych ludzi, na których można polegać w ciężkich chwilach związanych z eksploatacją auta i nie tylko.

Logując się na naszym forum zgadzasz się na poniższe warunki.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.

Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Prawa autorskie

Umieszczanie na forum materiałów naruszających prawa autorskie jest zabronione, webmaster, administrator i moderatorzy tego forum nie ponoszą odpowiedzialności z tego tytułu. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie posty i załączniki, które dodasz będą trwale przechowywane w bazie danych i na serwerze.

Umieszczając materiały, co do których Tobie przysługują prawa autorskie, zgadzasz się na ich anonimowe wykorzystanie przez klubowiczów do celów niekomercyjnych. Prosimy o usunięcie załączników,  których praw nie życzycie sobie przekazywać na rzecz klubu do dnia 30.04.2009, brak reakcji będzie oznaczał milczącą zgodę.

Zarząd upoważnia wszystkich Klubowiczów do korzystania z załączników zamieszczonych na naszym forum, w celu tworzenia wszelkich niekomercyjnych galerii, filmów itp., ale dla komercyjnego wykorzystania prosimy o zapytanie do autora.

Osoby spoza grupy Klubowiczów powinny mieć zgodę zarządu klubu  jeśli  chcą  wykorzystać  załączniki w celach niekomercyjnych lub zgodę autorów gdy chcą wykorzystać załączniki w celach komercyjnych.

Dla dzieł powstałych przed niniejszą regulacją autorzy dzieł powinni mieć przyzwolenie autorów załączników do wykorzystania ich. W przypadku niezgodnego z zasadami wykorzystywania załączników i/lub wykorzystywania ich wbrew woli właściciela, admninistracja forum deklaruje gotowość do pełnej blokady dostępu do forum osobom działającym niezgodnie z obowiązującym prawem.

Zasady działów sprzedaży

By móc zamieszczać ogłoszenia sprzedaży w działach handlowych należy być Klubowiczem lub wypełnić formularz.

Po akceptacji, osoba wysyłająca dane zostanie dodana do Grupy Handel i będzie mogła zamieszczać ogłoszenia.

Każde ogłoszenie musi zawierać cenę i zdjęcia.

Dla odwiedzających tematy z ogłoszeniami najważniejszą zasadą jest niekomentowanie cen. Za drogo, poprostu nie kupuj. Poza tym wszelkie posty muszą dotyczyć przedmiotu sprzedaży.

Polityka prywatności

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła    (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).